Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-13, 22:01   #918
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Gajuta - gratulacje!

A ja się chciałam pochwalić że zaliczyłam pedagogikę, z socjologii wstawiła nam ocenki i mam 3,5 bo wystawiała za prezentacje.
Jednak myślę że czy nie pisać egzaminu w tą sobotę jest taka możliwość dla tych którzy nie oddali lub chcą sobie podwyższyć ocenkę , bo na prawdę sie tyl na niego uczyłam a on został odwołany, ale zobaczymy.
Też bym miała już wakacje, ale jeszcze ost. egzamin ustny z filozofii za 2 tyg. boje się tak jak jeszcze nigdy ale muszę dać radę

Co do cieniowania to ja osobiście uważam że grube włosy się do tego nadają, dziewczyny w cienkich i pocieniowanych to dla mnie wyglądają jak jakieś pół łyse... bez obrazy może tylko takie spotykam Moje włosy nienawidzą cieniowania, wychodzę właśnie z tego.
Zgadzam się że kaskada równych włosów to coś pięknego
ale każdy ma inny gust.

Popijam sobie pokrzywkę, obejrzę kolejny odcinek Teraz albo Nigdy na necie i uciekam spać. Rano jadę do babci na wieś, ach... od tego powietrza świeżego i nawozu to mi tam włosy urosną

I być może jutro pokaże Wam swoje herki
Dobranoc!
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora