Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki filtr w ciepłych krajach?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-16, 19:34   #11
niegziecna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jaki filtr na Sycylię?

Cytat:
Napisane przez yatagirl Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Przeglądam KWC w poszukiwaniu najlepszego balsamu z filtrem do ciała i twarzy, ale przy filtrach wyższych niż 15 faktor spotykam się z opiniami, że dziewczyny nic a nic się nie opaliły.
A mi właśnie chodzi o to, żeby się opalić bardzo
Na Sycylii codziennie jest gorąco, blisko plaża- dlatego z drugiej strony zastanawiam się jak bardzo wysoki filt kupić? Co byście mi poleciły?
Druga rzecz- krem do twarzy z filtrem. Jest taki Pollena Eva z filtrem 50, mogłabym kupić- tylko czy nie będę mieć białych plam?
Proszę o pomoc
weź pod uwagę, że mamy pełnie lata i tam jest okrutnie gorąco!
jeśli masz jasną karnację i opalasz się na czerwono radzę zainwestować w filtr powyżej 40, a nawet 50
ja mam jasną karnację, ale opalam się na brązowo, a mimo wszystko jak leżę na plaży w krajach bliżej równika inwestuję w wysoki filtr i zawsze też wracam porządnie opalona (w kwietniu w egipcie miałam 50 i wróciłam jak czekoladka).
co do dziewczyn, które twierdzą,że przy użyciu wysokiego filtra się nie opalisz, to bzdura (mój chłopak też był tego zdania, a jest południowcem, ale wystarczyła jedna noc spędzona w mękach po całodniowym plażowaniu i szybko zmienił zdanie)
zwykle te panny biegaja przed wyjazdem na wczasy co drugi dzień na solarium i jadą już zjarane na tosta, a nie biorą pod uwagę, że skóra europejczyków zwłaszcza z północy ma swoje granice w smażeniu i po jakimś czasie po prostu pogłębiających się efektów po prostu nie widać.
a tak na zakończenie: warto fundować sobie poparzenia i cierpienie. pamiętaj, że na starość też trzeba wyglądać przyzwoicie, a nie jak rodzynek!
niegziecna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując