Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-02, 18:51   #4369
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
zaginasz

dziekuje

dziekuje

hahahah


przepraszam dziewczyny za post pod postem, wszystko nie zmiescilo sie w jednej wiadomosci

to ja Wam pokaze moje 'akcesoria' do wlosow, bo jednak odebralam dzis osobiscie
okazalo sie ze nie ma tej gumki czarnej ktora chcialam, byla inna podobna, ale i tak wzielam (chociaz troche za bardzo blyszczy)
czarna opaska z kokardką i gumka z kokardką super czerń wygląda na jasnych włosach

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czesc kochane,
melduje ze zyje, choc wczorajszy dzien byl dla mnie koszmarny ale dzisiejszy o niebo lepszy i moja pani czubkownica zadala mi prace domowa, zeby komus sie pochwalic, ze mialam dobry dzien i sie nie martwic o to, ze jutrzejszy moze taki nie byc, wiec chwale sie Wam

dbam tu o wlosy tez a mama przywiozla mi dzisiaj szampon, ale nie moj loreala a jakis yves rocher

Caskada - postaram sie zrobic fotke i wkleic sklad, chociaz z komorki moze byc slabo widac... najwyzej przepisze, a co tam, nigdzie mi sie tu nie spieszy... wiec jakbym napisala sklad to poprosze o opinie czy myc tym glowe czy zostawic, bo jak zniszcze wlosy to bedzie moj kolejny powod do deprechy i przed gwiazdka stad nie wyjde :/
witaj Kitka dobrze że trzymasz się

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Buahhot ja tu jestem jak w na wypoczynku, sama sie zglosilam, wiec moge wyjsc kiedy bede chciala, kiedy uznam ze nie wytrzymam i wole byc wsrod ludzi, jutro minie tydzien jak tu siedze i ten pierwszy tydzien podobno jest najgorszy... jeszcze co najmniej tydzien chce tu pobyc

Caskada to ten sklad:
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, PARFUM, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, SALICYLIC ACID, CITRUS MEDICA LIMONUM JUICE, TOCOPHEROL
i bardzo dobrze tam przynajmniej z ludźmi po przebywasz bo w domku miałam wrażenie że czujesz się samotna
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora