Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 11:40   #402
oliwkadawida
Raczkowanie
 
Avatar oliwkadawida
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Krk/Londyn
Wiadomości: 121
GG do oliwkadawida Send a message via Skype™ to oliwkadawida
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Przetrwalam te 2 tygodnie!

Wizaz podzialal na mnie nie tylko jako skarbnica wiedzy ale rowniez grupa wsparcia Teraz juz nie mam tych ropnych pryszczy. Czasem cos malutkiego wyskoczy, np.teraz na czole jakas gulka ale znika juz. Jedna podskorna grudka po drugiej przeradza sie w "odstajace wagierki" ktore b.latwo usunac. Oczywiscie luszce sie caly czas ale delikatnie...

Zaczynam przykrecac srube- Retin co drugi dzien (poprzednio 1xtyg przez 2 miesiace). Do tej pory zrobilam to tylko raz ( Retion, HOL, Retin). Jutro, a nawet pojutrze dopiero sie dowiem jaki to skutek przynioslo. Choc juz widze te skorki malutkie luszczace sie. Ale to sie tyczy wlasciwie tylko brody i dookola nosa. Przez caly czas kuracji czolo mi sie wogole nie luszczy. Jedynie dookolo jakis wypryskow. Pamietam cos przez mgle,ze rok temu jak bylam u kosmetyczki, ta powiedziala, ze jestem wlascicielka grubej skory

Dam znac za pare dni jakie wrazenie ze stosowania Retinu co drugi/trzeci dzien...

Buziaki moje kochane
oliwkadawida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując