Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-12, 15:11   #3979
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie wytrzymał do Walentynek
moja Mama też nie i już dała mi prezent, he
No proszę

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
my też nie wytrzymaliśmy
Kolejni

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
hej
ja ostatnio też użerałam się z zębem bolącym, jechałam na tabletkach przeciwbólowych niestety, nic innego mi nie pomogło... no i oczywiście wytrzymałam dwa dni i też wylądowałam u dentysty
No ja właśnie też jadę ciągle na przeciwbólowych Spisałam sobie nr i jutro rano będę dzwonić

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
EXCLUSIVEE
rozumie i powodzenia byle słodycze ograniczacmam ten problem ze je uwielbiam
Oj tak, to podstawa, zapomniałam o tym napisać Oczywiście słodycze i fast foody będę ograniczać
dziękuję

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
napisałam w pokoju zwierzeń
Ciekawe co tam naskrobałaś

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mi idzie nie tyle że w nogi co w same uda A łydki mam patyczki wiec wogóle smiesznie + brzuch, boczki i no i buzia.
Jak przytylam prawie 6 kg w grudniu samym tak teraz probuje zrzucic. Póki co mam - 2kg

Żeby schudnac to po prostu trzeba jesc mniej niz wynosi nasze zapotrzebowanie energetyczne. Ale najlepiej do tego cwiczenia dolaczyc. Ja teraz mam zaczac na silownie niby chodzic
A mi w uda, w łydki i w tyłek najbardziej Ja niestety na siłownie nie bardzo mogę sobie pozwolić bo nie miałabym z kim synka zostawić, a nie mam kasy żeby go zostawiać w takiej bawialni dla dzieci 3 razy w tygodniu i jeszcze płacić za karnet na siłownię bo nie pracuję Dlatego muszę radzić sobie domowymi sposobami tj. ćwiczenia z filmikami z youtube jak młody ma drzemkę + ograniczanie niezdrowego jedzenia i jedzenie regularnie nie za dużych porcji

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Dziewczyny pomóżcie Która lepsza torebka? Ja jestem bardziej za tą kremową ale wciąż się waham przez ten ażurowy wzór.. ma to być torebka na codzień i do wszystkiego, buty to nie problem skompletuję w podobnym kolorze, tylko że kurtkę mam w kolorze camel wiosenną, no i nie wiem, jaki kolor kurtki pasowałby do tej kremowej torebki

Kremowa: http://allegro.pl/shopper-bag-zarka-...014230322.html
Camel: http://allegro.pl/torebka-gwiazd-tor...014467117.html
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora