Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Goldwell Elumen
Wątek: Goldwell Elumen
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-14, 10:13   #164
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez Klezmerka Pokaż wiadomość
Hmmm... Dziewczyny, a ja z przygodami. Po 2 rozjasnianiach i Elumenie, okazalo sie, ze wyszly mi zielone przeswity... wiec dzis rozjasnialam 2x po raz kolejny, madlac sie, zeby cokolwek z tych wlosow zostalo, po czym znowu elumen, wymieszany turkus z niebieskim... I tak jak pisalyscie, kolor jest ladny, instensywny, no, ale nierowny.

Bardzo przeszkadzaja mi te zoltawe przestwity i pomimo, ze zuzylam juz (a raczej zmarnowalam) prawie dwie buteleczki - czy mysliscie, ze moge dzis zafarbowac wlosy po raz kolejny (nie moge zniesc tych przeswitow)? Czy trzeba poczekac az farba sie nieco splucze, zeby chwycila dobrze drugi raz? Nie chce tak jutro pojsc do ludzi, a zal mi farby, jesli efekt bedzie podobny...:/

I jeszcze jedno - jeżeli mogę dziś pofarbować, to czy zastosować znowu Prepare przed farbą?
wiesz co- ja nie wiem jak stan twoich włosów ale ja bym przystopowała... też miałam prześwity ale u mnie przyznam nie tak masakryczne, bo wcześniej farbowałam się na rudo i na to rudy elumen- do przeżycia. współczuję ci. i wiem co to znaczy robić sobie samej- wbrew pozorom to nie takie łatwe. ja bym poczekała. ale ja fryzjerką nie jestem. wstaw foty jak możesz albo opisz stan włosów bo jak siano to przystopuj.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez olkamnyp Pokaż wiadomość
Dobra dobra, zrobiłam w końcu dziś;-) No co ja poradzę, że nie mogę się uwiązać w domu na 3 godziny żadną siłą, nawet elumenową, ale teraz jestem chora i zdycham więc idealnie w sam raz na farbowanie;-) A w ogóle to mnie zaczyna denerwować ten elumen. Bo ostatnio dałam 2:1 kk z gk i wyszły za jasne a teraz dałam mniej więcej 4:1 i mam wrażenie, że znowu będą czerwone... A mam jeszcze pytanie odnośnie tego cudownego stanu włosów który jest po elumenie, doświadczacie? Bo ja niby widzę niewielką różnicę ale nie jest wcale jakaś spektakularna. I odrosty zawsze robię topchickiem i wodą 3% ale chyba ona jest jakaś nie za bardzo bo ciągle takie jasne mi to wychodzi. Jak zrobię z 6% wyjdzie ciemniejsze?
olka, topchic z wodą 3% przyciemnia. albo wlali ci nie tą albo kupiłaś nie tą- sprawdź. ps. mi 6% słabo rozjaśnia, a 9% jest ok. naprawdę nie powinno tak być.
ps. ja farbowałam już 3 razy elumenem i poza tym, że już2 laski pytały mnie czym taki fajny kolor uzyskałam (samo kk dalej robię), to też nie widzę tego tzw"elumenowego blasku". niby wyglądają lepiej i nawet wypłykany kolor nie jest rudym blondem a nadal rudy (jaśniejszy rudy ale rudy) ale nie wiem czy za kilka buteleczek nie wrócę do topchica. tyle z tym roboty, po myciu prepare i muszą być suche potem elumen mycie i lock...jakby nie patrzec 2godziny zlatują od umycia. a i odrosty trzeba zafarbować bo na naturalne nie wyjdzie...;/ zaczyna mnie to męczyć ...

aaa i nie rozumiem jak można pisać że ta farba nie niszczy- z tyłu na tych słabszych włosach na karku mam siano ;/ one w ogóle są słabsze ale zaczynają się lekko kręcić ;/

poza tym jak prawie każda tu z nas też mam problem- miałam rozjaśniane a potem siostra mi farbowała odrosty z wodą 6 żeby rozjaśnić a na resztę tą samą farbę z wodą 3 żeby jednak przyciemnić ciut... no i odrost wychodził ciemniejszy. na to elumen 2 razy i już topchic z wodą 9 nie chce rozjaśnić mi tego;/ zaraz naprawdę będę miała ombre ;/ narazie widać to jak mam tłuste włosy na 2 dzień i oczywiście jak nie dam suchego szamponu...;/
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując