Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-09, 17:41   #307
Oldzinka
Raczkowanie
 
Avatar Oldzinka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 232
GG do Oldzinka
Dot.: Przyrost paznokcia/płytki

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Chodzi o wydłużenie różowej części paznokcia względem białej - przyrost, czyli przyrastanie paznokcia do opuszka, co powoduje wydłużenie różowej części. Dobrze to widać w zdjęciach, które opublikowała Majowa Rosa na pierwszej stronie wątku. Jak rozpocząć? Przestać dłubać pod paznokciami i olejować
Jeśli czyścić, to miękką szczoteczką, na pewno nie dłubiąc pod spodem pilnikiem Chodzi o to, aby pozwolić skórze pod spodem rosnąć i nie uszkadzać jej w żaden sposób, a oleje powinny jej pomóc w szybszym narastaniu, regeneracji i odżywianiu - skóry dookoła paznokcia, jak i samym paznokciom.
Powodzenia i zachęcamy do dołączenia do naszego olejowego grona Wstaw zdjęcia swoich paznokci przed kuracją
Załączam swoje paznokcie, nigdy nie przykładałam większej uwagi na wygląd paznokci i dłoni z racji wykonywanego zawodu zawsze musze mieć króciutko obcięte, więc obcinałam dosyć często bo niestety szybko odrastają i nie mam czasu na zabawę w dokładne piłowanie, zwykłe tam obcinanie cążkami i troszkę tam podpiłowanie szklanym pilnikiem do czasu aż trafiłam na ten wątek chciałabym mieć ładne paznokcie i zadbane, nie mam czasu nawet ich ładnie pomalować, jak zacznę już malować to jakieś maziaki i mijaki paski wychodzą bo nie mam wprawy w równomiernym nakładaniu lakieru i w końcu wkurzam się i zmywam wszystko nakładając byle jak odżywkę też byle jaką hm... z miss sporty Nail Expert Manicure for damaged nails, cement nail booster nie szkodzi nie krzywdzi więc czasem maziam ale postanowiłam bardziej zadbać o paznokcie uczę się nadawać ładny kształt w miarę ładny... no i jakoś wyprowadzać paznokcie na prosto bo niektóre jakby troszkę skręcają i nie wiem jak je wyprowadzić musze przeczekać chyba i opiłowywać dokładnie zobaczymy, mam takie metalowe kopytko do odsuwania skórek tylko jeszcze chce dokupić jakiś preparat do zmiękczania/ czy rozpuszczania hm... nie wiem który wybrać żeby łatwiej było je odsunąć, aha a czy później po odsunięciu tych skórek mam je wycinać takimi cążko-nożyczkami? Pozdrawiam dziewczyny i cieszę się że trafiłam na ten wątek może w końcu polubię swoje paznokcie i polubię zabawę z nimi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130709_171052.jpg (101,1 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130709_171806.jpg (93,6 KB, 240 załadowań)
Oldzinka jest offline Zgłoś do moderatora