Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-24, 13:18   #4270
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

edit: Właśnie wdepnął listonosz i mówi, że paczka uszkodzona Dał mi awizo i powiedział, żebym otworzyła później na poczcie, bo może protokół trzeba będzie spisać, szlag by to...

Ale EF też się obija - żadnej odpowiedzi do tej pory... wysłałam maila wczoraj około 14.30, dziś już prawie południe. Nie wierzę, że nikt go nie przeczytał jeszcze
o masz :/ ale jak tylko nie rozbite to będzie dobrze

kurczę, tak wyczekuję na Twoją odp, bo też bym chciała wiedzieć wkurzające to jest :/

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze malowanie. Kropki nie wyszły dokładnie tak, jak chciałam, ale to pierwsze moje spotkanie z sondą .
Paznokci na razie nie ruszam, nie piłuję. Na razie i tak siedzę w domu, więc niech spokojnie rosną.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
ładne kolory

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;44778535]Kurde,zmyłam mani i zauważyłam na maluchu taką przekątną kreskę.Tak jakby paznokieć pękł,próbowałam go lekko zgiąć ale nic się nie ruszyło w tym miejscu.Wygląda jak jakaś ryska zrobiona np.nożem.Nie chce skracać paznokci,a to się zrobiło zaraz obok przyrostu.Posmarowałam to dla pewności klejem.Mam nadzieję że nic dalej się z tym nie stanie.[/QUOTE]

klej to może niegłupi pomysł, byle nie za grubo, bo jak będzie sztywne i przywalisz to złamanie może być masakryczne.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora