Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-08, 09:09   #3381
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Czesc dziewczyny! Moge polecic Wam sposoby na tradzik, ktore mi pomogly. Mam 21 lat, a tradzik meczy mnie od czasow podstawowki/gimnazjum. Pomagal mi dermatolog, a teraz lecze sie sama. Mam tradzik wrazliwy, cera zaczerwieniona, delikatna, uczulona na slonce i sklonna do zapychania.


W pielegnacji hitem sa dla mnie kosmetyki MINERALNE, albo chociaz dobre BB cremy. Naprawde o niebo lepsze dla cery niz zapychacze z drogerii (a juz na pewno wyrzuccie ciezkie revlony colorstay, dermacole i inne zapychajace smieci). Moja cera je pokochala


SAVON NOIR, czarne mydlo. Koniecznosc w mojej lazience, swieeetnie pielegnuje cere, peelinguje ja, nawilza... Wspanialy do oczyszczania i jako maseczka. Polecam kazdemu.


No i moj ostatni hit , MIOD NATURALNY ! Ktory stosuje jako antybiotyk i nawilzacz. Nakladam maseczki codziennie rano i wieczorem, na przynajmniej 10 minut. Mysle ze nie zaszkodzi trzymac miodu "ile sie da". Gdyby sie ciezko rozprowadzal, mozna polozyc go na jakis fajny hydrolat czy wode termalna.

Pieknie wyciagnal mi wszystkie zanieczyszczenia, juz po kilku dniach stosowania mialam wysyp, a teraz wszystko blyskawicznie sie goi. Juz widze ze cera bedzie gladziutka. Uspokaja cere, zmniejsza zaczerwienienia, wygladza i LECZY. Trzeba tylko uwazac zeby kupic naturalny miod, a nie jakies sztucznosci. Na pewno nie kupujcie miodow w tubkach, z ktorych sie go wyciska jak ketchup, bo miod sie krystalizuje i kiedy jest naturalny, jest sprzedawany tylko i wylacznie w sloikach z normalnym wieczkiem. To produkt naturalny, wiec moze uczulac - gdyby wystapilo mocne zaczerwienienie, pieczenie i inne nieprzyjemne dolegliwosci - nalezy przestac i poszukac czegos innego

Powodzenia w walce z tradzikiem!

Jak mi sie przypomni cos jeszcze, napisze.
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora