Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-03, 17:14   #1176
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez fanka0611 Pokaż wiadomość
Na zdjęciach oczywiście ma być 2015 - pomyłka

Hej dziewczyny, temat obserwuję od dłuższego czasu i 3 tygodnie temu postanowiłam, że spróbuję z olejowaniem, a oto efekty

Paznokcie są o wiele zdrowsze, ładniejsze, a przede wszystkim - twardsze - zanim zaczęłam je olejować, mogłam je wyginać na każdą stronę

Przyrost się pojawia i jest o wiele większy niż na początku.
Ładnie Ci się koloryt wyrównał Trzymam kciuki za dalsze efekty!

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;53983012]Ja akurat bardzo lubię różane kosmetyki.

Ta maść Linomag naprawdę jest świetna na paznokcie i skórki, odkąd smaruję nią pazurki na noc to mam o wiele ładniejsze skórki(nawet świeżo pod zrobieniu manicure, wcześniej w tej sytuacji były suche jak wiór) i mocniejszą płytkę paznokciową, także polecam tą maść.
Muszę sobie zrobić jej zapas i przy okazji jeszcze kupić maść z witaminą A.

Czy u was w Naturach też są takie braki z olejkami do paznokci Sensique? Ostatnio byłam tam i chciałam sobie jakiś kupić, nie było żadnych. [/QUOTE]

Ja uwielbiam wszystko, co różane, miętowe albo karmelowe
Mam zamiar w domu przygotować lody różane, bo te od Grycana są przepyszne, ale marzą mi się takie 100% natural, bez chemii
Muszę tylko kupić konfiturę z płatków i kremówkę.

Nie znałam tej maści, ale skład ma całkiem spoko Jaki ma zapach? Nie wali czasem smarem od wazeliny?

Odkąd pamiętam, to tych olejków jak na lekarstwo Wszędzie najwyżej herbaciany, nic więcej
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-01-29 o 09:54 Powód: cytowanie zdjęć
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując