Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-15, 22:05   #4806
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Świetny zbiór!Najbardziej zainteresowało mnie zdjęcie pierwszeJak ocenisz brązer Diora?I który to numerek?Do mnie właśnie leci 010
I widzę trójkolorowca Shiseido, na którego kilka Dziewczyn na wątku Truskawkowym się "napaliło"(w tym ja oczywiście)Czy to nr 3?Ja go oceniasz?
Brazer Diora:mam koloreko30.jest swietny.twarz wyglada na lekko opalona i promienna.nie mozna przesadzic z iloscia bo sie nie da.ma w sobie mnostwo malenkich drobinek ale na twarzy ich nie widzac.maja za zadanie rozswietlic troszeczke.trwaly,nie robi smug.
Brazer Shiseido:posiadam najciemniejszy L4.urzywam go do modelowania twarzy i takze jest swietny.jasny kolor sluzy mi do rozswietlenia oczu.tez trwaly.Najciemniejszy kolor slicznie wyglada na policzkach

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
niesamowity ten Twój zbiór
mania kupowania porządnych kosmetyków jest fajna a widzę tych u Ciebie pełno chętnie bym Ci skradła trzecią szminkę EL bardzo ładny kolor
teraz pora na kilka pytań

Często używasz brązerów? bo tyle ich...
które cienie są najtrwalsze?
co to za podkład Clinique i jak się spisuje?
Codziennie uzywam bo nie chodze na solarium a chce byc ladnie przybrazowiona na twarzy.Kocham Cienie Diora za ich konsystencje,aksamitnosc ,trawlosc i kolory ale lubie tez Lancome bo swiatnie spisuja sie w kazdych warunkach,maja ladne Kolory,swietna trwalosc choc sa troche twarde.Lubie tez Shiseido bo latwo nimi zrobic ladny makijaz ,sa trwale i przyjemne w uzywaniu.

Podklad Clinique:kolor shade 14 nie uzywamteraz.Uzywalam w ciazy bo mi odpowiadal.Teraz niestety za jasny.kryje srednio,rozswietla twarz i utrzymuje sie ok 8h.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2008-02-15 o 22:15 Powód: Post pod postem.
magsch jest offline Zgłoś do moderatora