Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Shellac- rewolucyjna nowość
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-08, 07:37   #310
kalista007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

A czy ktoś łączył gelac z shellac?? Czytałam na forum wcześniej że tak i fajnie się trzyma, ale czy kolor był gelac, a baza shellac czy na odwrót?? nie wiem co juz robie źle, ale te gelac ibd robie jak należy i w kilku paznokciach jak przecieram ostatnia warstwe po topie specjalnym płynem z ibd to mam prześwity naturalnej płytki, schodzi kolor i jakoś super wybłyszczone nie są... Wymieniłam żarówki i dalej to samo.. A muszę mieć w salonie ten hybrydowy i nie wiem czy mam kupić nowy zestaw z shellac (tak go zachwalacie i długo się trzyma na pazurkach) z drugiej strony nie uśmiecha mi się wydawać znowu pieniadze na nową firmę.... Czy ktoś uzywa gelac i mógłby mi doradzić jak okiełznać tą firmę?? Zaczełam malutko nakładać bazy tak jak ktos tu doradził, a top też mało czy więcej żeby dokładnie przykrył kolor?? Z góry dziękuję za pomoc

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Aha chciałam jeszcze dodać, że mam pink wink z ibd i nie jest kryjący. W sam raz do frencha
kalista007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując