Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-24, 17:14   #5025
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kitka odpowiem ci tu te bezowe sa 37 a te dzinsopodobne 36
moj tz sie smieje ze mam male stopy, no ale co tu wymagac przy 165 wzrostu
mi kurczą się stopy bo ostatnio kupiłam szpilki 36 w tym DE to jakaś chińska rozmiarówka WTF

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Caskada kolorek bluzeczki

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
O kurcze

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

A ja dziś zaszalalam kosmetykowo (bo ciuch wiecznie jakiś nowy zwlokę)
Kupiłam podklad Bourjois jakis nowy 1,2,3, cien i błyszczyk z kolekcji sweet paris.
Błyszczyk ten rozowy i cien tez ten najbardziej pudrowy.
http://www.bourjois.co.uk/catalog/ma...2/node_240090#
i nic nie pokazujesz
ale rozumiem, bo też bez przerwy przytargam jakiś łaszek ale nie będę Was męczyła zdjęciami bluzeczek , spodnie itp. pierdół

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jutro wstawię, oki?

ooo Gladiator, mój ulubiony film i ta muzyka

aaa to tak jak ja 37
mi mówią, że mam małe stópki jak na moje 173 cm wzrostu, w 36 też się czasami wciskam może dlatego jak próbuję stać w miejscu to nie mogę, bo się chwieję na tych moich małych girach?
tak mi kiedyś Pietrek wkręcał, ale później sama zaczęłam się nad tym zastanawiać

ale jak mnie obtrąbił, Boże nawet ja mistrz nadużywania klaksonu na nikogo tak nie wyję.
Jednak wiozłam buty, humor dobry, więc mnie tylko rozśmieszył, a jeszcze jak go widziałam w lusterku jak mu zwiałam to już w ogóle dobrze, że mnie nie gonił


---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

chyba jestem z innej planety bo nie wiem kto to M.POKORA

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kitka
Sama dokładnie nie wiem, jak kto sprecyzować, bo facet musi mi projekt zrobić.
Chcę skorpiona (mój znak zodiaku) na nadgarstku u prawej ręki, przesunięty ze środka na bardziej prawą stronę. Noo będzie miał z 4 cm iiii nie czarny, a w odcieniach brązu co da efekt , jakby to znamię było, albo przez słońce wypalone ;d odpowiednio przycieniowany, jakby wtopiony w skórę;d
odważnie

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hahaha to moja koleżanka ma dokładnie tatuaże w tych miejscach, w których Ty byś chciała
pierwszy był motylek na łopatce, później jakieś roślinki na żebrach i na stopie też ma jakieś krzaki

plakat piękny


Enchuś zrobiłam fotę buta, z komórki tylko, ale chyba wystarczy
bardzo zgrabne buciki ale lakierki jestem ciekawa jak będą wyglądały jak już troszkę w nich pośmigasz bo ja to chyba musiałabym potrafić fruwać
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora