Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-15, 11:38   #2361
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewelinka_00 Pokaż wiadomość
A leczyłaś jakieś poważniejsze zmiany skórne?
Ja tak naprawdę ostatni raz u dermatologa byłam jakieś 5 lat temu, bo to, co za młodu dokuczało wyleczyłam, no ale przyszedł w końcu czas, by zająć się zaskórnikami ;]
Na razie zastanawiam się, gdzie wykupić tabletki, bo jak poszłam do jednej ze swoich aptek, to myślałam, że upadnę na kolana...
139 zł =/

poważne nie, ale jakby nie było co leczyć to bym się nie podjęła tej kuracji, także trochę pryszczyków było. ogólnie to środek czoła i na policzkach tu pod okiem i koło nosa tak. to były moje największe strapienia. chodziło ogólnie o to że leczyłam się przez kilka lat i nic nie pomagało, a nie o to w jakim stanie była buźka.

u mnie 150 zł curacne 20mg O-x
w stolicy kupowałam ze trzy razy to ok 100 zł za 20mg.
teraz zaczęłam już końcówkę i mam 10 mg. i za 10 mg u mnie w mieście 100 zł zapłaciłam, co w wwie bym miała już 20 ;Oo.
nie wiem skąd takie wahania cen w aptekach. ah i najlepsze to że w trzech aptekach byłam w mieście i nigdy o czymś takim nie słyszeli
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora