Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obgryzione paznokcie ze zdjęciami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-08, 11:00   #27
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Mnie zmotywowała galeria jednej z wizażanek - ma tak piękne długie pazurki, aż trudno uwierzyć że to naturalne, też bym takie chciała i będę do tego dążyć.

pazurków nie gryzę ale fak faktem te skórki wołają mnie zawsze.... takie zastępstwo, ale to też nie wygląda ładnie.

Póki jestemw ciązy to nie mogę niesttey żadnych suplementów. Z tym , że podobno w ciąży włosy i paznokcie robią się mocniejsze... pamiętam kiedyś moja koleżanka brała witaminy dla kobiet w ciąży żeby wzmocnić włosy i paznokcie, ale myślę że nie będąc w ciąży to nie ma sensu. Wiadomo że w organizmie zachodzą różne zmiany i może dlatego tak działają te witaminy... taki mały off top

moja motywacja numer 2: osttanio na grouponie są super oferty w moim mieście na manicure i już mam dwa kupony, jeden na manicure japoński (był za 13 zł) i drugi na manicure na ciepło peeling parafine itp (za 19zł)

i chyba najpierw wybiore się na ten manicure na ciepło pod koniec miesiąca, a później chcę z 4 razy pójść na manicure japoński (bo podobno tyle zabiegów trzeba żeby to dało rezultaty)

__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując