Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezerwwatywa została w środku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-23, 18:40   #15
Izabela uk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 65
GG do Izabela uk
Thumbs up Dot.:7 aptek i doktor

No wiec tabletke przyjełam jak narazie zadnych skutków ubocznych ale zamnim ja dostałam musiałam odwiedzic 7 aptek . gdy pojechalam do pierwszej powiedzieli ze w szpitalu dostame ja za darmo w aptece kosz 25 funtow. pojechałam do szpitala tam mnie przyjeto po godzinie czekania nie dosc ze musiałam udzielic dlugiego i wyczerpujacego wywiadu to jeszcze dostałam reprymende na temat dlaczego moj partner jest starszy odemnie o tyle lat o ile nie powinien (6) pani doktor zasugerowała mi tez w angli dopuszczalna roznica wieku jest tylko 3 lata. Na co wybuchłam smiechem i poczym sie oburzyłam zdołalam wyjascnic pani doktor ze ja i moj chlopak jestesmy ze soba zwiazani od roku naco ona od roku i nie stosujecie innej antykocepcji niz komdomy wiec znowu musiałam wyjasnic pani doktor ze nie chce barc pigulek anty i ze to moj dobrowolny wybor stosowania takiej antykoncepcji a nie innej nie podejzewalam ze zdarzy mi sie taka sytuacja jak wczoraj... teraz przemyslałam sprawei mozne zaczne je stosowac ale na te wizyte umowie sie juz ze swoim doktorem !!! pozniej odwiedzilam jeszcze 6 aptek w tym szpitalna i dopiero w 7 aptece dostałam te pigułke jakos 6 innych nie mialo tych pigulek na składzie tak wiec gdy dotarlam do 7 apteki byla godzina 13 30 tam sie okazalo ze dostana dostawe lekow za godzine i zebym poczekala dopiero o godzinie 14 30 przyjełam jedna tabletke Levonelle poniewaz tylko jedna tabletka jest w opakowaniu no i tak kazała pani doktor... Dziekuje za rady i za wszystko co napisalyscie... napisze tutaj jeszce cos czy zadzialo czy nie.. JA MAM WIELKA NADZIELE ZE ZADZIALALO
Izabela uk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując