Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-09, 21:50   #1077
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Czyli pytać w aptece o Cebion C albo Juvit? Obydwa to krople i mogę je mieszać z kremem lub rybkami? Stosowałyście? Mogę się spodziewać promiennej cery?;-)

W sumie przyznaję, że odkąd stosuję tą naturalną pielęgnację to koloryt skóry mi się jakoś tak... podkolorował pozytywnie. Nie wydaję już się sobie ani szara ani trupioblada.

A ja czytałam ostatnio że w przyszłym roku nie będzie sklepów zielarskich. Tylko apteki i chemia.

Juvit sie rózni tym ,że zawiera EDTĘ. Myślę jednak, że obydwa będą dobre, a zawartość edty nie wplynie niekorzystnie. Jest to skladnik zapobiegajacy utlenianiu witaminy C. Ja mialam jednak Cebion C i chwalilam go sobie, jest calkowicie naturalny.

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Napisałam jedynie podsumowanie kilkustronnicowego wywiadu z panią Ewą Starzyk, która jest dyrektorem naukowym Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego. Myślę, że warto go przeczytać bez pochopnego oceniania, ponieważ zawiera wiele ciekawych informacji. Zaczyna się on od kwestii certyfikatów dla kosmetyków organicznych i naturalnych po kwestie czy kosmetyki te są faktycznie lepsze od tych pełnych chemii. Jednym z lepszych fragmentów jest sam początek "Ekokosmetyki są eko przede wszystkim dla środowiska. Dlatego nie pachną ślicznie, nie pienią się i nie mają aksamitnej konsystencji. A skóra? Jedna je lubi bardziej, inna mniej"

"Dyrektor Naukowy Polskiego Zwiazku Przemyslu Kosmetycznego"- I wszystko jasne!
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując