Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jaki kolor drzwi przy takich ścianach? pomóżcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-12, 08:05   #1
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Question

jaki kolor drzwi przy takich ścianach? pomóżcie!


Dziewczyny potrzebuję pomocy! (a wiem, że Wy zawsze potraficie dobrze doradzić ) <lizus >

Jestem właśnie w trakcie wykańczania pokoju, ściany pomalowane, meble są...
z takich 'większych rzeczy' zostały mi tylko drzwi
nie wiem jaki kolor wybrać

pokój jest duży, ale długi, na krótszych ścianach są drzwi i na przeciwnej okno, przy dłuższych stoją meble
ściana na której są drzwi jest w kolorze 'dzikie wino' z duluxa, reszta 'caffe late' (w załączniku), meble w kolorze wenge

no i nie wiem! ja planowałam na drzwi bardzo ciemny brąz (taki jak meble), ale pare osób mi odradza i proponuje raczej jasne (beżowe/kremowe) kontrastujące ze ścianą, jest też opca żeby były mniej więcej w kolorze ściany

- nie jestem za bardzo przekonana do tych jasnych, tym bardziej że drzwi są stare, trochę obite, dlatego nie chciałabym ich podkreślać kontrastującym kolorem i w dodatku psuć sobie czerwień
- drzwi w kolorze ściany - boję się że wyjdzie wielki czerwony nijaki kwadrat,
- ciemne - ktoś mi mówił że ta czerwień mi się przy niej 'zgubi' i że ściana w całości będzie za ciemna w porównaniu z resztą pokoju

rozpisałam się ale bardzo liczę na waszą pomoc!

ps. ściany są troszke jaśniejsze niż w załączniku, zdjęcie było robione przy słabym świetle i jeszcze w trakcie malowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rogICT1184.jpg (55,8 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg preg3d.jpg (11,5 KB, 87 załadowań)

Edytowane przez ..::anvastra::..
Czas edycji: 2008-10-12 o 08:09 Powód: dopisek
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując