Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-14, 12:40   #1444
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez Madzixx89 Pokaż wiadomość
dziękuję za wyczerpującą odpowiedź W takim razie też muszę chyba zacząć coś pić i zażywać bo póki co moje pazurki są 3 razy krótsze od Twoich chociaż jak dla mnie to sukces hehe
powoli do celu


Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
Nie no Kochana nic przecież ja nic nie mówię


Cytat:
Napisane przez Rozyczka88 Pokaż wiadomość
ahh...zachwyciły mnie te pazurkipiękności
bardzo się cieszę i dziękuję

[1=f591b3d149be47accb49f63 af207605246af9120;1853222 1]Anula powiem tylko tyle śliczniaste bardzo bardzo bardzo mi sie podobają [/QUOTE]

dziękuję

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
jaką Ty masz wprawną rękę to aż pozazdrościć
taki przesadzony frencz ale podoba mi się
czy ja wiem czy wprawną - strasznie się muszę skupiać na takiej linii uśmiechu, nie robie tego tak szast prast a szkoda dzięki

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
Jak tak patrze na swoje paznokcie i porównuje do Twoich to tylko Ci zazdroszcze i zastanawiam sie czy uda mi się kiedyś mieć takie długie... ...ach
a czemu by miało się nie udać? wydaje mi się że mamy dosyć podobne paznokcie ( tylko Ty masz zdecydowanie dłuższą płytkę ) a jedyna różnica to moje ciut bardziej kwadratowe piłowanie

Cytat:
Napisane przez kiniuszka Pokaż wiadomość
a ja jak zwykle mdleję na widok Twojej linii uśmiechu
dziękuję, staralam się

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Poprzedni frenchyk żółciutki - daje po oczach ładnie się prezentuje choć ja bym się nie odwazywa w takim chodzić chyba
Ostatni frenchyk- niesamowity ci wyszedł ten efekt plastikowych pazurków Nie wmawiają ci że masz tipsy ? Ładny ten róż
nie wierzę że pisze to ta sama osoba która nosiła na pazurach żółte kurczaki
oj o tipsach to słyszę na okragło ale tego ostatniego frencha nie widziało zbyt wiele osób więc akurat tym razem cisza
dziękuję za komentarzyk

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Piękne! Linia uśmiechu Boska i to na naturalkach chyba trudniej zrobić niż na przedłużanych Kolorki super, lakier różowy super kryje bardzo mi sie podoba, gdzie go można dostać?!
Fajnie wyszło Aniu, taki prawdziwy FRENCH MANICURE
kochana ten lakier to w zasadzie w każdej drogerii są przeważnie po 6, 7 zł. Mnie zaćmiło i za ten zapłaciłam 10 ale i tak nie żałuję tylko nie lubię się za bardzo z tym pędzelkiem...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując