Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Benefit.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-21, 22:45   #1061
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
na poprzedniej stronie pytałam się o puder-róż Thrrrob
dzisiaj ponownie odezwał się sprzedawca i to co mi napisał może się komuś przyda odnośnie podróbek itp:

"Sprawdziłam dokładnie jeszcze w bazie Sephorowskiej – wszystkie legalnie sprowadzone muszą mieć naklejkę „THRRROB – odmieniający rozświetlający puder do twarzy”. Serie oryginalne i sprowadzane na Polskę mają obecnie numery seryjne 7L01.
Na Allegro trzeba szczególnie uważać na kosmetyki Benefit i Smashbox – obecnie dwie najczęściej podrabiane marki. Jeżeli sprzedawca nie wystawia faktury (na fakturze musi być dokładna nazwa produktu! – a nie tylko np. „kosmetyk”), to z największym prawdopodobieństwem kosmetyki nie są oryginalne, lub zwyczajnie pochodzą z nielegalnego źródła.

plus dostałam dwie fotki niestety bardzo kiepskiej jakość(trochę je powiększyłam i rozjaśniłam ) co myślicie o tym,czy faktycznie tak jest
jesli mam byc szczera to owszem benefit jest bardzo czesto podrabiany i to nieudolnie, ale z podrobkami smashboxa sie jeszcze nie spotkalam- nie jest on tak rozpowszechniony jak BeneFit. U nas w PL oczywiscie wcale puder nie musi miec takiego napisu- duzo osob kupuje je na wyprzedazach w USA i tam takiego napisu nie znajdziesz wiec i trudno go szukac a co do faktur, podrob itd- to znam pare wizazanek, ktore kupily kosmetyki u osoby, ktora wystawia faktury, ma sklep itd a dostaly PODROBY! i najlepsze jest to, ze one maja bardziej przesr*** niz ten sprzedawca, ktory im ten syf sprzedal! takze serio, ale to zaden dowod nie jest- trzeba UWAZAC, poszukac w necie zdjec, sprawdzic wszystko dokladnie, poczytac opinie itd


a tak wogole to co ci da nazwa produktu na fakturze? przeciez na podrobie pudru benefitu masz taka sama nazwe jak na oryginale i poznac mozesz tylko po wykonaniu, ze to podroba- na fakturze niby napisza- podrobka lub puder zrobiony na wzor Benefitu Thrrrob?!
troche to takie nie bardzo dla mnie:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-12-21 o 22:48
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując