Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eureka!! Pasta cukrowa.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-30, 06:15   #1832
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Mam i ja pytanie.. zostalo mi 3/4 pasty w pudelku Camsakizi - jak ja teraz uzyc? Czy podgrzewac czy przy takije temp okojowej wygrzebac troche i kulkami sie bawic? help!
to jak masz 3/4 pasty to w czym problem? Gorzej jkabys miala 1/4 bo mi np w Camzakizi ta koncówka w ogole sie nie kleila;P
Cytat:
Napisane przez LadyBane Pokaż wiadomość
jakim cudem udaje się wam mieć zimne ręce? mnie po 2-4 oderwaniach pasta zaczyna topnieć i zaklejam sie totalnie, ostatnio nawet tak bardzo chciałam takiego lepiucha z ręki oderwac ze zrobiłam sobie kilka siniaczków na nadgarstku. w delikatnych miejscach siniaki mam zawsze ( nawet po 1 oderwaniu) dodam ze pastę mam kupną, bo się w koncu poddałam z tą domowej roboty.
zimne rece- w porzadnie zimnej wodzie trzymac chwile i lux)

dziewczyny wczoraj mnie wzielo na depilowanie nóg- zrezygnowałam bo nie rwalo tak jak chcialam, za to mam siniaki na nogach:P ale poglebilam depilacje intymną, tzn oprocz wzgorka ktory mam zrobiony wydepilowałam troche wargi no i rowek ( mi tam rosna wloski:P:P)
myslalam ze skonam, az lzy mialam ale lux, wciaz jednak nie mam idealnej gladkosci miedzy nogami bo zwyczjanie bolało okropelnie ale praktyka czyni mistrza:P:P
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując