Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - farby rozjaśniające
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-12, 14:46   #51
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: farby rozjaśniające

Cytat:
Napisane przez joanniczka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ,
Więc u mnie sprawa wygląda tak ,że jakieś 4 dni temu pokusiłam się o Joannę.. ( 4-6 tonów do pasemek bodajże rozjaśniacz) swoje naturalne włosy mam jasny brąz, ciemny blond powiedzmy. Po jej użyciu przeżyłam mały wstrząs (!) z góry albinos potem rudo blond pasemka na całej głowie masakra! Od razu potem mama mi poleciała po garniera jasny blond i całe chwyciło z drobnymi prześwitami ale to i tak był cud w porównaniu z tym jak wyglądałam.. oczywiście nie miałam blondu tylko bardziej w rudy wpadający no ale cóż..Poczekałam te kilka dni i dziś kupiłam garniera superjasny naturalny blond i już włoski znowu są ciut jaśniejsze jednak to jeszcze nie to..
Nie wiem czy po prostu potrzebne jest kolejne farbowanie blondem żeby dojść do tego jasniejszego czy może przerzucić się na inną firmę co mi lepiej chwyci i da jaśniejszy odcień? Szczerze to tracę nadzieję, że ten garnier doprowadzi mnie do blondu chociaż może chciałabym za szybko i rzeczywiście nie mam co liczyć , że po razie będę blond.. a z drugiej strony nie chcę wydać 30 zł na farbę z lo'reala np i mieć taki sam efekt.
Potrzeba matką wynalazku jak to mawiają ale wolę już dalej nie kombinować bo i tak żałuję mojego 1go kroku z Joanną
Włosy mam b. gęste i nie wypadają nawet za bardzo więc i tak je podziwiam po tych zabiegach a kolejne farbowanie na następny dzień pewnie też je osłabi?
Czekam na Wasze rady
największy błąd to była ta joanna, skoro odorsty rozjaśniło na bardzo jasno, a reszta na rudo, to znaczy ze albo miałaś wcześniej farbowane już włosy ( a z takich trudniej jest zrobić blond) albo nie kładłaś rozjaśniacza równomiernie. pokaż jakieś zdjęcie tych Twoich włosów jak one teraz wyglądają. rudy odcień zgasisz popielem, jesli masz zdrowe włosy w miare, nie są strasznie wysuszone, to połóż palette 219 ale w opakowaniu ma wodę 12%, rozcieńcz ją do 6% i połóż na włosy, albo zamiast tego kup 2 kolory joanna gołebi popiel i szlachetna perła, wymieszaj je ze sobą i połóż na włosy to powinno zniwelowac rudy kolor. pomoże tez fioletowy szampon do blond włosów joanny.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując