Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-10, 08:51   #4333
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
mocne kolory to chyba jesien?
Wez mnie nie strasz - mialam nadzieje, ze to jakies mocniejsze lato. Nie, zeby jesien byla zla, ale musialabym wyrzucic na smietnik pol szafy - kroluja u mnie zimne blekity, roze, fiolety i chlodne czerwienie
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
haha miałam tak samo przy moich naturalnych pasują mi mocniejsze kolory, bo wtedy wszystko u mnie widać i oczy itp. a jak miałam farbowane to cała uwaga była skierowana na włosy co u mnie raczej średnio się sprawdzało, teraz jestem na etapie zakochiwania się w kobalcie, niedługo połowa mojej szafy będzie w tym kolorze..
Dokladnie - to chyba kwestia ogolnego wizerunku i harmonii. Juz ostatnio jak zalozlam rozowy t-shirt to sie zastanawialam, dlaczego tak dziwnie wygladam, ale zrzucilam wine na zmeczenie. Wczorajszy dzien pokazal mi, ze roz przestal mi pasowac. Ale ten jasny, pudrowy, ciemny roz moge spokojnie nosic

Cytat:
Napisane przez czarnaroza Pokaż wiadomość
Weszłam tutaj i przypomniałam sobie o skrzypie (już się parzy). Jak myślicie, czy taki skrzyp za 2 zł coś daje? Po wczorajszym myciu włosy w słońcu mam całkiem brązowe (trzymałam szampon dłużej :P). Niestety, jak się przyjrzeć bliżej, to czarne z czerwonym . Włosy naturalne mam ciemny blond (ten mysi), nienawidzę go serdecznie, ale nie chce mi się dalej paćkać z farbami. Myślę o dekoloryzacji, ale to chyba strata kasy. Idę czytać zaległości .
Niby skrzyp to skrzyp, ale mozesz miec racje co do jakosci. Oczywiscie najlepiej byloby, gdyby mial certyfikat, ze pochodzi z ekologicznej uprawy. Bo co to za wspomaganie zdrowia jak ziolka sa pryskane albo rosna gdzies przy autostradzie

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ojej ja uwielbiam kobalt na paznokciach
Tez mi sie podoba. A Ty co tak plec zmienilas az Cie nie poznalam!
Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
a tak zciekawosci Wam powiem
Ostatnio na zajeciach z fryzjerstwa, na zajeciach o nazwie " stylizacja" : mialysmy o typach urody ... i dzielimy typy urody na:
- wiosna
- lato
- jesien
- zima
Pewnie slyszalyscie o tym, ale ja o tym wczesniej zupelnie nic ...

otoz typy urody rozpoznaje sie najczesciej po naturalnym kolorze wlosow
My tu juz nieraz rozmawialysmy na temat typow urody. Najbardziej przekonuje mnie podzial na 16 typow (czyli pory roku maja po 4 podtypy), ale mimo to uwazam, ze ciezko jest sie w tym znalezc. Najlepsza metoda to przymierzanie i probowanie. Mnie nieraz zaskoczylo, ze dobrze mi w kolorach, ktore o to zupelnie nie podejrzewalam Mimo to nadal uwazam sie za lato, choc kto wie - jak mi nie urosna cale moje moze zamienie sie w cos innego
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora