Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarnowłose;)
Wątek: Czarnowłose;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-16, 00:10   #3245
inusia89
Rozeznanie
 
Avatar inusia89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: dolnyśląśk
Wiadomości: 667
Dot.: Czarne włosy... Jak farbować ?

Cytat:
Napisane przez Bloodly Pokaż wiadomość
Witajcie. Zacznę od tego, że chciałabym zafarbować sobie włosy na ciemny brąz / czarny (nie jestem przekonana tak do końca do do czarnego, bo wydaje mi się, że wyjdzie sztuczny, taki "maniurski"). Mam 16 lat, do tej pory używałam szamponetek, kiedyś miałam właśnie bardzo ciemną i mi się spodobało. Obecnie na głowie -> mniej więcej naturalny. I tu moje pytanie - czym farbować ? Jaką farbą, żeby nie zniszczyć ? Chciałabym już mieć ten czarny/b.ciemny na stałe lub na dłuższy okres czasu. Co poradzicie ?
hej szczerze?? nim zafarbujesz zastanów się milion razy!!!! ja żałuję do tej pory...zawsze byłam naturalną jasną blondynką zapragnęłam zmian i bach włosy na ciemny brąz...potem czarne farby...później chciałam powrócić do naturalnych i fryzjerka mi popaliła ,że gumowe były i się ciągły...i wszystkie odcienie rudego...nałożyłam farbę brąz i do dziś ją mam, mimo,że na brąz farbowałam wychodzą czarne...teraz próbuję schodzić do jasnego ale ciężka sprawa...dlatego odradzam wszystkim czarną farbę bo jest baaardzo ciężka do ściągnięcia...jeżeli uprzesz się bardzo to zdecyduj się na mleczną czekoladę czy jakiś jasny brąz bo te wszystkie głębokie brązy czarne wychodzą piszę z własnego doświadczenia...i nie kupuj z paletty farb bo jak Ci się odwidzi ten ciemny to nie ściągniesz go tak łatwo, wybierz z garniera bo garnier to bardziej taka odżywcza farba ewentualnie welaton...a jaki masz naturalny kolor i jaką masz cerę?
inusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując