Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Małe oczy - jak temu zaradzić? ( zdjęcie )
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-15, 15:45   #8
hele_dore
Przyczajenie
 
Avatar hele_dore
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: Małe oczy - jak temu zaradzić? ( zdjęcie )

Cytat:
Napisane przez ventaii Pokaż wiadomość
Otóż mam duży kompleks, chodzi o oczy. Mam dopiero 15 lat, nie chcę nawet lekkiego makijażu - po prostu do mnie nie pasuje, a po za tym czułabym się niekomfortowo. Słyszałam, że makijaż powiększa optycznie oczy, ale czy nie ma jakiegoś innego sposobu? + Daje zdjęcie, może niekoniecznie dobrze widać jak wyglądam, ale coś tam załapiecie. Nie chciałam podawać zdjęcie w dobrej jakości, bo wiem, że nie jestem ładna, i wiem, że pojawiły by się jakieś hejty co jeszcze bardziej by mnie wprowadziło w kompleksy.
+ Jeszcze jedno pytanie - ile zajmie mi zapuszczanie takich włosów do pasa?

Linki do zdjęć:

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

Wiem, że nie jestem ładna, więc baardzo proszę bez hejtów. Liczę na jakąś pomoc

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Odnośniki nie działają, więc:
http://imageshack.us/photo/my-images/703/yyvw.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/6/1sr1.png/
Tak jak pisze Coccoszka jesteś jeszcze bardzo młoda i nie musisz się zmuszać do makijażu. Jeśli jednak chciałabyś spróbować optycznie powiększyć oko mam kilka rad. Nie obrysowuj ciemną kredką całego oka bo utworzy się rama, która sprawi że oczy będą wyglądały na jeszcze mniejsze niż są w rzeczywistości. Małe oko będzie wydawać się większe, jeśli zastosujesz jasne barwy nie tylko na powiece ruchomej ale również pod brwią. Pamiętaj, że to co ciemne i matowe pomniejsza a to co jasne, perłowe i błyszczące powiększa. Jeszcze mała rada. W linii wodnej oka zrób kreskę białą lub kremową kredką. Twoje spojrzenie będzie wypoczęte i świeże. Taki trik również powiększa optycznie oko. Niby jest tego niewiele, ale daje dobre rezultaty.
hele_dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując