Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 16:19   #4494
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
powiedz mu, żeby się cieszył, że nie musi za to płacić jeszcze :p






To mój kot zachowuje się podobnie jak śpi, a ktoś mi przeszkadza. Kladzie przednie łapy na głowie tak, jakby chciał zakryc jednocześnie uszy i oczy.
TŻ generalnie wpada w lekki popłoch jak widzi kolejne pudła, nieważne czy już opłacone

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość


Tak, on mi jeszcze co chwila jakieś foty podsyła, żebym napaliła się i ja Ale takie no...jeszcze soft, młodzieżowe Nic nie piszę, to pyta ciągle, co taka cisza, jakby to coś dziwnego było


Myślałam, że tylko ja mam takie suczowate podejście hahaha
Na popijawę nie poszłam, powiedziałam, że na pewno jeszcze będzie okazja...co będę sobie mosty paliła, kiedyś podrośnie...(nie no, żart )
Ja to mam taki problem, że mi się podoba każdy wysoki, jak jest ciemno i niedowidzę. Potem są takie wtopy. Nie zapalił światła na korytarzu jak wydawał paczkę i o. Choć 18latka adoratora też mam, więc coraz lepiej mi idzie, opłaca się szanele na twarz kłaść Szkoda, że normalnych brakuje
Oj tam starszy może być zawsze, młodszy już nigdy nie będzie miałam kiedyś 16letniego adoratora, wtedy szczypiorek, a teraz taka dorodna anakonda wyrosła No ale co zrobić u mnie już tylko anakonda na wyłącznosć została

Przyszedł box, miałam nadzieję na jaśniejszy bronzer, a tu znowu dla murzinów tym samym naszła mnie refleksja, że chyba mi nic z tego boxa potrzebne nie było

I wielkie za denko dla Madżesti No i wszystkiego najlepszego dla TŻeta
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora