Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-11, 13:52   #262
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Witam.

Jestem jak najabrdziej początkująca z filtrami, retinami..

Poczytalam o retinach i innych pochodnych (dzieki L_V) na wiazazu, i jako - ze mam prawie 30 lat na karku, widze juz zmarszczki śmieszki koło oczu - postanowilam zainwestowac teraz, by cieszyc sie gładką młodą cerą.. i .. nie wyszło

Kupilam Eluage - po 3 nocach juz mnie zapchalo (nie pamietam kosmetyku, który spowodowałby bolące pryszcze) ale poza tym eluage zaczal działac, bo schodzi mi skóra na nosie, troche pod oczami... tylko, co mi ze schodzącego naskórka - jeśli mam fundować sobie bolące pryszcze, które bede miec na twarzy długi czas a jeszcze dłuzej ślady po nich i tak odechciało mi sie kuracji retinopochodnymi, ale dam jeszcze sobie szanse i spróbuje z Roc;iem retin-ox multi correction (na dzien i noc) - co wy na to?

Dodam, ze mam cere chyba normalną, ale pory rozszerzone, sine slady po tradziku, czasem jakis pryszcz (ale spoooooradycznie) a nos - naczynka pękniete i regularnie na nim sporo zaskórników

w mojej dotychczasowej pielegnacji - rano:

flavo C 15% pod oczy,
-idealist EL
-emulsja avene 50+
-podklad mineralny

wieczorem

- (chcialam eluage ;()
- clinique repairwear lift night
- czasem effaclar K
- czasem skin rev-er upper bare escentuals- na bazie kwasu salicylowego, gwasu glikolowego, z duzą iloscia witamin.

Moje pytanie o ocene dotychczasowej pielegnacji i prosze o radę, bo chcialabym używac:
*jakis krem z wit C? bo serum mi sie konczy a tutaj nie kupie nigdzie.
*cleanance K? czy lepiej effaclar K - bo tym smaruje sie dlugo i jak groche o ściane.
*Roc retin-ox - ma sens?
i co moge dokupic - zeby pozyc sie przebarwien po tradziku, a zarazem wygladzic zmarszczki i nie powodowac pryszczolców?

Moje prosby - to pewnie tylko marzenia, ale jesli macie jakis pomysl co zrobic, co kupic, nakladac na paszcze - dajcie znac.
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując