Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dwie warjacje na ten sam temat
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-07, 08:19   #9
siwak
Raczkowanie
 
Avatar siwak
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 378
Dot.: Dwie warjacje na ten sam temat

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Masz taki kształt oczu, że przy otwartych nie widać powieki i ta wersja fioletowa z jasną kreską może bardziej pasowac do bluzeczki. Przy zamkniętych oczach zdecydowanie bardziej podoba mi się wersja z niebieskim. Świetnie nałożone cienie i oko wygląda tak tajemniczo. Odrobinkę ciemniejszy błyszczyk na usteczka bym położyła.
Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
mi sie bardziej podoba ten pierwszy, bo jest bardziej stonowany, kolorki bardziej pasują. jakoś mi sie nie widzi ten granat z fioletem
Moj wspollokator dal propozycje zebym do tego makijazu z niebieskim zrobila sobie srebrna kreske HMM moze sprobuje?

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
mi się ta wersja z granatem bardziej podoba moze wyżej wyciągniesz cienie?? bo przy zamknietych oczkach mało widać i postaraj się troszke bardziej granice rozetrzec ładnie oko wygląda w tym granatowyM
Byl wieczor i zbytnio sie do tego nie przylozylam, ale faktycznie mam tak gleboko osadzone oczy ze przy zamknietych nic nie widac. Popracuje nad tym zeby ladnie na imprezce wygladalo.

Cytat:
Napisane przez hellena85 Pokaż wiadomość
Wersja ze srebnym mi się nie podoba, natomiast z niebieskim i turkusową kreską baaaardzo
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ze srebrnym w ogole mi sie nie podoba..oko wyglada na zmeczone jak po calonocnej imprezie.
wybralabym wariant z kreska granatowa choc fiolet bym wziela bardziej intensywny bo taki delikatny kolor spowoduje wyglad jak juz pisalam zmeczonego oka.
dziekuje za rade Ja tez juz po zrobieniu makijazu stwierdzilam ze przydaloby sie zeby fiolet byl bardziej intensywny. Takze napewno sie do tego dostosuje
siwak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując