Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-04, 23:12   #2009
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Co tam, ranki się zagoją i znikną bez śladu, grunt, że plamy zniknęły Ty nadal stosujesz Cos2? Ciekawa jestem po ilu dniach od odstawienia znika zaczerwienienie.

U mnie dziś pierwszy dzień Cos2. Skóra nadal czerwona, już nie gładka, tylko taka nieprzyjemna w dotyku, jakby poparzona. Nie myję wodą, tylko płynem micelarnym, na to psikam wodą termalną, a na to Cos2.
Mendosita, cały czas smaruję się cos2 tyle że raz dziennie (wieczorem). Co do zaczerwienienia, to mi się już zmniejszyło i nie łuszczę się tak jak w pierwszym tygodniu stosowania cos2. Ja też nie myję buzi wodą, używam płyn micelarny.

Cytat:
Napisane przez agaqs Pokaż wiadomość
Falubaz na brodzie mam to samo...ale ja przerwałam dermamelan po kilku dniach żeby skóra odpoczęła. Ale już jest dobrze - plamy zniknęły częściowo, za jakiś czas znowu powtarzam kurację, bo nie chciała robić takiego wstrząsu dla skóry...
agaqs, ja dzisiaj i jutro odpuszczę smarowanie cos2. Mam nadzieje, że mordka mi się podgoi, bo wyglądam okropnie do tego zrobił mi się lekki stan zapalny

dziewczyny! życzę Wam udanego smarowania i wywabienia plamisk ja jutro wyjeżdżam na tydzień, także do zobaczenia
__________________
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując