Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-11, 12:31   #4161
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Widzę, że większość osób pyta o kryjące podkłady, więc ja się wybiję

Szukam czegoś, co będzie mieć lekkie max średnie krycie, bo nie mam dużo do zakrycia - pojedyncze naczynka, wyrównanie kolorytu i to raczej tyle. Problem w tym, że wymagania są duże, bo szukam podkładu, który:

- jest niewidoczny na skórze, a mam cerę suchą i mimo dobrego kremu pod wszelkie podkłady mające tendencje bycia widocznymi u mnie są widoczne 2x, nienawidzę jak coś zbierze się w zmarszczkach mimicznych, jest zbyt pudrowe czy np. podkreśla pory, ogólnie szukam czegoś z jak najnaturalniejszym wykończeniem, ale...

- podkład nie może mieć też typowo tłustego wykończenia, bo takie po prostu schodzą z każdym dotknięciem skóry, a powinien być też dość długotrwały (nie poprawiam makijażu za dnia)

- ma tonację żółtą ewentualnie beżową ale nic chłodnego, nie musi mieć bardzo jasnych odcieni bo nie jestem bladziochem

- super by było jakby miał satynowe wykończenie

Ktoś coś zna? Może być drogeryjny jak i marki seletywnej, jak znajdę dobry to cena nie ma większego znaczenia o ile nie będzie kosztował milionów
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora