Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-20, 17:01   #4697
DzieckoWeMgle
Raczkowanie
 
Avatar DzieckoWeMgle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 174
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Jednak wszystko poszło spoko.

Jak używałam podkładów płynnych, to zawsze po pewnym czasie tu coś w załamaniach, tu suche skórki, no ogólne jak przyglądałam się w lusterku to widząc swoją twarz z bliska byłam załamanasiedząc na zajęciach blisko dziewczyn widziałam, że one na twarzy też mają taką porażkę, mimo że z daleka wyglądały super. Doszłam więc do wniosku, że widocznie po to jest podkład żeby z daleka wyglądać idealnie, a z bliska to już tam mniej ważne

no a teraz annabelle - i kompleeeetna różnica. Byłam po prostu zadziwiona. Nie podkreśliło mi żadnej suchej skórki (dzień wcześniej używając płynnego podkładu matującego wyglądałam źle..), a skóra była taka gładka, mimo że nie było maski

no ale chyba mogłam wybrać wersję kryjącą, bo ogólnie to mam jeden polik przewrażliwiony i jest często bardziej czerwony niż drugi i ten podkład matujący nie do końca mógł sobie z tym poradzić.

a korektor mineralny był chyba niepotrzebnym zakupem, bo z moimi mocnymi cieniami sobie nie radzi, ale tego mogłam się spodziewać...

malowałam się o 7 rano, świecić się zaczęłam dopiero o 16, także to spoko

jak widać troszkę minusów znalazłam, ale ogólnie w porównaniu z podkładami płynnymi to jestem na TAK, czuję się o wiele lepiej w annabelle i mam wrażenie, że moja twarz też wygląda lepiej, bo naturalnie, mimo że jest wygładzona żałuję, że dopiero teraz zdecydowałam się na minerały
Super
Ja też byłam zachwycona od razu po pierwszej aplikacji
__________________
Strach się bać - uderzyłam do blogosfery
http://www.zamglonaiw.blogspot.com/
DzieckoWeMgle jest offline Zgłoś do moderatora