Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-22, 08:45   #3490
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Idz do lekarza Popros o serie badan: hormony, tarczyca, itd. Skierowanie do dermatologa (niestety wymagane). Jesli pijesz kawe i alkohol to odstaw. Zaczyna sie sezon, wiec koniecznie filtry i unikanie slonca.
Moja mama ma tradzik rozowaty, ktory jest wynikiem zaniedbania cery naczyniowej. Zaniedbania przez niedoksztalconych dermatologow... Ja mam cere plytko unaczyniona jak to mowi moja dr, czyli nie mam naczynek popekanych, ale mam tendencje do rumienia. Unikam alkoholu, slonca, filtry mineralne i daszek, gdy jestem na dworze. Pogrubiam skore (kwasy, wit. C, od jesieni retinoidy).
Madry dermatolog nie zacznie teraz leczenia. Przelozy to na jesien. Masz czas zeby takiego poszukac. Nie bierz antybiotykow, ktore Ci beda chcieli dawac.
Spryskiwanie twarzy woda mineralna daje ulge.

Odnosnie retinoidow, czytalas to http://kosmostolog.blogspot.com/2016...etinoidow.html
Nie jest to moje wymadrzanie i wiem, ze kazdy ma swoje zdanie i sam podejmuje decyzje oraz ocenia plusy i minusy dlugofalowych kuracji Ale znam takie przypadki osobiscie i sa to osoby, ktore zaczely stosowac retinoidy grobo ponad 15 lat temu. Oczywiscie zgodnie z instrukcja, razem z filtrami, antyoksydantami itp.

I jeszcze glupie pytanie dlaczego wg Ciebie nie brac antybiotykow ?
__________________



Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2016-05-22 o 08:46
Contax jest offline Zgłoś do moderatora