Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-23, 16:21   #1799
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jestem na 30. stronie, możliwe, że nadrobię

W skrócie, wesele było super Ale skromniacha ze mnie
Powiem Wam, że te rusztowania w kościele dodały takiego uroku, naprawdę, jestem zachwycona, czułam się jak w lesie, bardzo ładnie się to komponowało z całą naturalnością moich dekoracji.
A w ogóle to ktoś ukradł mój bukiet ślubny! Prawdopodobnie zabrała go dziewczyna, która go złapała!
Dalszą relację będę zdawać na bieżąco

A i w dniu wesela się okazało, że stanik z intimissimi przedłużany na brzuch nie pasuje, bo wystaje mi zapięcie. Więc mama szybko kupiła mi przyklejany na silikonie, który odpadł mi w trakcie tańca Zwiałam z parkietu jak oparzona. Świadkowa myślała, że coś mi się stało z pasem, bo trzymałam się za pas, a ja się trzymałam za pas, bo tam właśnie znalazła się jedna miseczka
Mama pojechała do domu, przywiozła mi ten z szelkami i już później się nie przejmowałam, że je widać, myślę, że wiele osób nie zwróciło na to uwagi
Zdjęcia zdjęcia zdjęcia

Cieszę sie, ze jesteś zadowolona na stanik ja wczoraj narzekałam byłam w stacjonarce i go mierzyłam ale był albo za mały albo odstawał, nie znalazłam dobrego i odpuściłam.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora