Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-26, 22:34   #558
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

próbowalam
dostalam kremik zarowno od Ciebie ( z woda destylowana) i od jeszcze jednej wizazanki z hydrolatem ( bodajze szalwiowym..albo jakims podobnym) i musze powiedziec ze na oba zareagowalam dobrze .Zreszta z kremami neostraty tez nie mialam problemu..
Tak wiec jesli chodzi o kremik to jestem na TAK

Martwi mnie tylko jedna rzecz...tak sobie siedze i czytam te wszystkie posty i coraz wiekszy strach mnie ogarnia przed zamowieniem...Abstrahujac od tego ze czesc z Was ma problemy ze zrobieniem tego kremu,to zdecydowana wiekszosc ma problemy z ustaleniem ph.Zaczynaja sie kombinacje alpejskie a ja nauczona zyciem uwazam ze buzka to nie poligon doswiadczalny i latwo jej zrobic kuku.Poza tym ,nieudana proba laczy sie ze strata pieniedzy a akurat przy tym kremie to koszta wychodza cos ok 80zl. Krem+przesylka+zestaw "laboranta".W dobie kryzysu troche szkoda wyrzucac pieniadze skoro wiekszosc z nas zainteresowala sie biochemia -oczywiscie ze wzgledow na problemy ze skora ale tez aby troszke przyoszczędzic ...
Mam wrazenie ze BU pod tym katem jest lepsza-gotowce nigdy nie zawodza ,mozna w ciemno krecic i nic sie nie dzieje...a tu co chwila niespodzianki...Lorii koryguje/poprawia/sugeruje dodatki...troszke dziwnie..mam wrazenie jakby sprzeadwano nie do konca sprawdzone formuły...
PS musialam sie pozalic bo napalilam sie na krem PHA i krem z retinolem i pare innych rzeczy a tu co chwile niespodzianki..
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2009-01-26 o 22:38
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując