Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Loreal Hi.Richesse-czy juz testowana?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-15, 13:49   #4
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Loreal Hi.Richesse-czy juz testowana?

Ja używam richesse od prawie dwóch lat i jest zachwycona.
Ostatnio kupiłam hi-richesse na allegro z odbiorem osobistym i wyszło mnie to ok 10,00 zł taniej niż w sklepie fryzjerskim.
Miałam już malinowy kasztan, czekoladowy kasztan, porzeczkowy kasztan , czekoladę, zmrożony brąz, i obecnie porzeczkę, w której czuję się najlepiej. Włosy są błyszczące i miękkie. Farbuję średnio raz w miesiącu, kolor się minimalnie wypłukuje. ale osobiście uważam to za zaletę, ponieważ odrost nie jest dzięki temu tak widoczny a poza tym nie jest tak inwazyjna dla włosów jak inne trwałe farby. Dodam jeszcze,ze moje pierwsze farbowanie richesse odbyło się na rozjaśnianych na blond przez 10 lat włosach , zdecydowałam się na kolor czekoladowy kasztan, złapał pięknie. Namówił mnie do tego Mąż, i w życiu nie wrócę do blondu...twarz zyskała na wyrazistości, na ciemnych włosach połysk prezentuje sie efektowniej i jednak richesse traktuje włosy łagodniej niż rozjasniacz. Dla mnie bomba
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując