Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-30, 13:36   #1371
lifeisbeautiful
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 563
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
acha, ktos tu polecał macerat brzozowy... naczytałam sie o brzozie i przez przypadek dorwałam krem brzozowy z Sylveco, miał ktoś?
skład: woda, olej sojowy, olej jojoba, olej z pestek winogron, wosk pszczeli niebielony, betulina (czyli cos tam z brzozy), stearynian sodu i kwas cytrynowy.
skład bardzo fajny, a zastosowanie ogromne!! działa też na multum przypadlosci... ulotka zawiera chyba wszystkie.. np. tradzik, żylaki, alergie, uczulenia, oparzenia termiczne 1, 2, 3 stopnia, oparzenia chemiczne, odmrozenia, oparzenia słoneczne, wysuszenia rak, pekniecie stop, przebarwienia skóry, otarcia, odlezyny, opryszczka, grzybice, łuszczyca, ukoszenia owadów....
kosztował 20 zł wiec brałam

bede go uzywac jako balsam do ust, krem na tradzik i przebarwienia, na skorki wokół paznokci, jakies przesuszenia na ciele i cos tam sie jeszcze znajdzie...
pal licho na co on, skład piekny tz. olejki wiec spokojnie mozna go na wszystko...
boje sie tylko jednego, zeby nie zapchał mi porów na twarzy ale wtedy najwyzej spełni funkcje inne
Mam ten krem, moja mama bardzo go lubi. Mnie osobiście zatyka, ale nie sugeruj się tym zbytnio, bo moja twarz jest bardzo patologiczna pod tym względem (nawet babydream z nagietkiem ją zatyka). Krem jest dosyć tłusty, więc nie polecam na dzień. Z tego co pamiętam to dobrze nawilża
lifeisbeautiful jest offline Zgłoś do moderatora