Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prace pseudostylistek II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-03, 14:40   #793
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez karolina_1991 Pokaż wiadomość
No ale chyba przyznasz mi rację że jest różnica pomiędzy takim podpisem zdjęcia " tak nie powinno robić się paznokci, brakuje im.... powinna zrobić.... itd." od- " o boże to jakaś masakra w życiu nie dałabym sobie czegoś takiego zrobić, hahaha, gdzie ona ma oczy" i staram się własnie wam to cały czas pokazać, że skoro są tu jakieś specjalistki to zamiast w żałosny sposób krytykować i ośmieszać inne dziewczyny to faktycznie mogłyby wypisać widoczne błędy i ewentualne porady, żeby te które się na tym nie znają mogły pojąć w czym rzecz...
Eeee... Wiesz co... Ja ostatnio na nk napisałam pani "stylistce" delikatne pytanie czy przypadkiem nie jest za dużo frencha... Nie obraziłam jej, nie ublizyłam. Nic takiego. Zadałam proste pytanie. Dostałam odpowiedz: "Spi****laj k**wo". Więc proszę, wytłumacz mi, jak ja mam traktować prace takiej pani z szacunkiem, i dawać jej dobre rady, kiedy dostaję taką odpowiedz??
I napisałaś... "skoro ktoś chcę się tym zamować"... Uznałam, że masz na myśli formę zarobkową.

Edytowane przez 201801022117
Czas edycji: 2010-06-03 o 14:43
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując