Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 20:10   #1494
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

włosy mam ciemny blond tak mi sie wydaje,kupiłam farbe i pojechałam do kolezanki fryzjerki,ona mi nałożyła kazałam od karku zaczac zeby była tam farbka dłużej,ale w sumie to chyba tak 40 minut trzymałam,na ostatnie 10 min nałozyła na całośc,jak narazie jestem na maksa zadowolona,sliczny jest ten kolorek,zobaczymy jak po kilku myciach.najbardziej ciesze sie ze samą farba moge uzyskac tak jasny blond,w świetle dziennym jest minimalna róznica odrostu ale w sztucznym jest prawie idealnie jak na całości....

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

blond bunny,dzieki a co do ściecia to mnie również tak do końca sie nie podoba,ale zapuszczam miałam tak ścinane jak pozbywałam sie końcówek rudych,pozostałości po ciemnych farbach,teraz zapuszczam,minimalnie końcówki co jakiś czas tylko scinam a marzy mi sie długośc tak do ramion i takie równe.już nic nie bede stopniowała.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora