Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-10, 22:03   #2301
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Szukam jakiejś naturalnej, dobrej odżywki/maski do włosów. Temat jest trochę długi, więc nie chciało mi się całego czytać ^^ Możecie mi coś polecić?
Zależy jakie masz wlosy, ja mam dlugie i gęste i ostatnio odkrylam odżywkę z granatem Alterra, do kupienia tylko w rossmannie. Dla mnie jest idealna.

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Kupiłam dawno temu mojemu Tż szampon bławatkowy z Lavery - miał być przeciwłupieżowy, Tż się wkurzył ze mu takie naturalne dziadostwa każe używać po których ma jeszcze większy łupież i myślał że mnie przechytrzy i zaczął myć głowę moim szamponem Alterra (na zmianę z odzywką bo nie rozróżnia opakowań ) i łupież mu się znacznie zmniejszył. Przypuszczam że jak by wcierał jakąś odżywkę to pewnie by pozbył się łupieżu w całości ale "on nie da sobie na głowę nałożyć kolejnego naturalnego dziadostwa"

Dziewczyny jakbyście miały wybrać 5-10 swoich hitów spośród naturalnych kosmetyków to co by to było?


A moimi hitami są na pewno
- peeling solny, samorobiony
- ziemia wulkaniczna biala z lotosem Logona
- tonik Vegecol aubrey organics
- krem pod oczy aubrey organics
- bloto z Morza Martwego
- mydlo Jericho i inne mydla naturalne
- odżywka do wlosów z granatem Alterra
- olej kokosowy Efavit
- Dermogal A+E
- Plyn micelarny AA Eco
- pomadka Sylveco
- maski algowe Bielenda

Golym okiem widać, że jeszcze nie trafilam na idealny krem do twarzy i szampon do wlosów. A do ciala nie mam ulubionych, używam różnych balsamów, aktualnie Alverde anti age, jestem z niego bardzo zadowolona, chociaż na pewno znajdą się lepsze. Najczęsciej mieszam kremy i balsamy z olejami i maslami. Uwielbiam maslo shea, kakaowe i olej macadamia.

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Korah, nie wiem czy to jest kwestia "trudności" zatrudnienia, czy trudnego charakteru i takiej, a nie innej filozofii.
Poczytaj sobie wątek o BU - tam gdzie się Pani udzielała - może Ty zrozumiesz jej argumenty... do mnie nie trafiły

Wątek z dyskusją... sorry, że tak od środka, ale na tej stronie jest wyjaśnienie BU i sporo bardzo różnych komentarzy pod spodem https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349217&page=145
Dzieki Vea, po przeczytaniu wniosek jest dla mnie jeden. Firma potrzebuje inwestycji i rozbudowy. A że wlasciciel mysli inaczej, to jego problem, wiele tracą na tej swojej filozofii. Ich sprawa.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiem, że część kolekcji mineral flowers juz wczoraj prezentowałam, ale dzisiaj dokupiłam sobie jeszcze krem na noc do cery mieszanej i żel myjący do ryjka delikatnego i bardzo suchego.... i nie mogłam sie powstrzymać - one razem tak pielnie wyglądają, że postanowiłam wrzucic fotke całego zestawu
Przecież Ty tego wszystkiego na pewno nie zdążysz zużyć. Ja chętnie przyjmę

Kotwilka trzymam kciuki, będzie dobrze, co ja móię, CELUJĄCO!!!
Korah jest offline Zgłoś do moderatora