Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain - kolorówka część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-16, 16:19   #4699
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Też sie tu wprosze, bo temat bliski memu sercu ostatnio

Cytat:
Napisane przez coctail Pokaż wiadomość
ja mam 3 różne zestawy i wszytskie kuleczki kocham ponad życie, ostatnio koleżanka z azji mi sprowadziła pastel white i teraz sa moimi ulubionymi
zdecydowanie bardziej wolę kulki od prasowanek, wsyztskich się pozbyłam...
A gdzie je kupiła? kocham je i chetnie sprawilabym sobie zapas

Cytat:
Napisane przez vegutka Pokaż wiadomość
Dziewczyny podpowiedzcie, jakiego pędzla najlepiej jest używać do tych meteorów? Mam teraz kabuki z M, ale on jest dość duży i trochę ciężko mi się nim "poruszać" w opakowaniu z kulkami Poza tym jest fajny-mięciutki i nie linieje
Moze meteorytowego z Guerlaina? Ma dobre recenzje.

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Jest tu jaka Wizazanka czerwonolubna?
Jest, jest Ostatnio nabylam w macu pomadke Lady Danger. Ona to dopiero jest czerrrrrwona Jeszcze nie odwazyłam sie wyjsć w niej z domu, bo ona naprawde jest żarówiasta

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Skoro mogę do pracy się umalowac odważniej, podoba mi się to i dobrze się z tym czuje, to nie chcę i nie będę z tego rezygnowac tylko dlatego, że inne osoby wokół mają problem z zaakceptowaniem tego, co noszę na oczach i ustach I nie rusza mnie to, czy zwracam uwagę, czy też nie. Po prostu jestem sobą A żyje sie raz

Ano u nas pokutują jakieś głupie opinie, że "nie wolno do pracy" tego czy tamtego. O ile wewnętrzne przepisy tego nie reguluja to takie myślenie to bzdury Ale ciężko zmienić mentalność polek



Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
to ja już sobie chyba kupiłam na urodziny, gwiazdkę, nowy rok, walentynki, wielkanoc, imieniny , dzień kobiet i dzień dziecka
Ja tez, konkretnie to chyba na nastepne 5 lat

Jak mnie wzielo na meteorki w tym miesiącu to dokupiłam Absolute White, pszczółki, imperiale i teraz leca do mnie najnowsze limitki . Bo w Sephorze ani w D. oczywiscie juz nie było.

Ostatnio mam jakąś faze na pudry
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora