Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-02, 09:37   #4413
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 286
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dekoloryzator włosów nie niszczy w najmniejszym stopniu. tak więc możesz dekoloryzować sobie ile chcesz, ile Ci go jeszcze zostało?
umyj włosy po deko szamponem babydream i polej włosy cytryną, następnego dnia mozesz kłaść farbę, aczkolwiek odcień który pokazałas ciemno wyjdzie , więc kup palette 100 skandynawski blond, lub E20 tez palette, na chwilkę nałóż na włosy, bo włosy po dekoloryzacji ciemnieją i kazda farba moze wyjśc czarno, więc zrób bazę palette na nowy kolor i potem już rzucaj jaki chcesz ale ja radze poziomem 7 a nie 6
zostało mi po 2/3 w każdej z butelek. co do palette, to mam uraz, zawsze strasznie wypadają mi po nim włosy firmy, które wchodzą w rachubę to Garnier i Loreal. miałam zamiar po dekoloryzacji pofarbować się tym: http://www.loreal-paris.co.uk/hair-colour/all-over-color/recital-preference/83-cannes-soft-golden-blonde.aspx i trzymać z 5-10 min. krócej, żeby wyszedł właśnie taki jak pokazywałam wcześniej.
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun

Edytowane przez natalcia250
Czas edycji: 2012-06-02 o 09:39
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora