Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-22, 08:06   #4990
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
tak też można nieźle, faceci to jak się uprą to jak dzieci
dokładnie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Głupotę trzeba tępić w zarodku. Na konia 23letniego to już późno trochę. Miał szczęście, że mnie nie było jak kupiec przyjechał, bobym tego auta nie oddała za nic świecie, tym bardziej, że za 25 dni jedziemy na urlop. A on do mnie kilka minut temu pisze, abym sprawdziła pociągi i autobusy nad morze, bo on się zaczyna martwić a mamy już zamówiony i zapłacony tydzień nad Bałtykiem.
To jak mu mówiłam tydzien temu, zeby wystawił auto po urlopie to nie słuchał, a teraz się "martwi"?! Niech on mi k...urde lepiej dziś z tej roboty nie wraca

O pradon -on się nie martwi tylko "obawia"
ach ta męska logika
a tak jeszcze z czystej ciekawości - jaki to Volkswagen? Mój Tż jezdzi VW Golfem 4 (chyba, matko nawet nie pamiętam jaki to tam ma numerek ) i jak dla mnie autko ok

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
miałam odsubskrybować wątek, ale za bardzo się stęskniłam za wami - kat, twojakokaina, spiritusmovens, amaimomo i reszta. wracam jak żyjecie? jak tam włoski?

moje krótkie nie nadają się do pokazania na wątku jeszcze. zdania są podzielone, wg większości osób wyglądam fajnie naturalki są fajne! miękkie, gęste i błyszczące nawet faceci na ulicy mnie zaczepiają z moim irokezem, a ja sobie tłumaczę, że to siła naturalek...
ty nie gadaj tyle tylko sie pokazuj bo ja strasznie ciekawa jestem tej twojej fryzurki
zawsze mi się podobały krótkie fryzurki - pod warunkiem, że nie były na mojej głowie
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora