Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Malowideł Ani część kolejna :) wątek AnuliPPP
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-06, 17:51   #809
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Malowideł Ani część kolejna :)

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
bosze jaki sweterek jak nic masz talent. Ślicznie i bardzo dokładnienie mogę się napatrzeć.
Eh a ja się cieszę jak zrobie po małym kwiatku na paznokciach


Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość

PIĘKNE!!!
Też mi sie marzyły norweskie pazurki, ale ostatnio jakos z braku czasu maluje tylko takie zwyklaki brokatowe... zresztą teraz to mam za krótkie pazury na takie coś
No cudeńka... Kocham Twoje paznokcie... Idealne... !
Nie lubię Cię! <zazdrość>

No na takie z "gwiazdką" identyczne to za krótkie, bo jednak to ma określoną wielkość. U Kleo jeszcze na czerwieni były elementy ale u mnie brakło miejsca
ale sweterki mozna robić przeróżniaste, więc i na krótszych można wykombinować a Twoje jak na krótkie to i tak nie są takie króciusieńkie więc nic tylko malować
a ja Cię luuuubię

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość


Komentarz zbędny.


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
komentarz do komentarza Prezeza zbędny, cudo !


Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Nie wiem jak innym ale moja pierwsza myśl to...Pisaankiiiiii Wiem dziwne mam skojarzenia

A co do tych niteczek na pazury to zajrzyj na stronę allepaznokcie i zerknij czy jest u ciebie stacjonarnie. Tylko kurcze nie wiem czy polecać bo albo ja miałam pecha i trafiłam na wybrakowane albo takie bubelki tam mają. Jest jeszcze możliwość, ze nie umiem się nimi posługiwać
ekhem no mogą być i pisanki

Nie ma w ogóle ich na podkarpaciu.. a są na ukrainie np
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując