Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-28, 12:07   #2411
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja nie polecam Dior New Look (chyba tak nazwa była nie pamiętam już jak dla mnie robił tylko to co złe, nie wydłużał nie podkecał, pogrubiać pogrubiał bo wszystkie rzesy lepił w jedną Najgorszy tusz jaki kiedykolwiek miałam


Star puszczaj na all jak najbardziej wiadomo całej kasy nie odzyskasz, ale bardziej tracisz na nich jak leżą nie używane i i tak pójdą do wyrzucenia z czasem.

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------



mnie z Coco shine strasznie Pygmalion kusi , ale na szczęście to limitka wiec mnie moze kusić ile chce i tak go nie mam jak kupić, bo na nic sie zdaje tłumaczenie że CS są kiepskie Już mi chciejstwa urosły kolejne z pomadek, bo właczyła mi się faza na koral i pomarańcz- 2 udało mi się w mario na -70 dostać, ale nie pogardziłabym jeszcze 32 allure velvet i
136 allure
ja własnie niestety strasznie zbieram żele pod prysznic, bo to takie rzeczy co wrzuce sobie gdzieś w superpharm do koszyka i nawet nie zauważam a bo fajny zapach itp, potem mam za swoje, jeszcze z zelami jak z zelami ale z szamponami to całkowicie, dostałam ostatnio uczulenia od szamponu z tyłu za uchem wszystko mnie piekło i płaty suchej skóry mi teraz schodzą;/
tak zrobię !

kolorówki na szczęście dużo nie mam, pozbędę się jedynie tych 3 podkładów które najrzadziej używam a są jeszcze świeże.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora