Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-24, 14:44   #2041
lavonne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Laila06 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się,że gdyby firma diamonds cosmetics zostawiła w spokoju sprzedaz detaliczną a zajęła się " na poważnie" promocją, logistyką , lepiej by na tym wyszli... Ja jakiś czas temu złoźyłam zamówienie na pazurki.pl i zapytałam kiedy będzie dostępny hard, pochwali dostałam odpowiedz ze DO 2 TYGODNI, poprosiłam o wstrzymanie realizacji zamówienia i o dołączenie harda do zamówienia, po trzech tygodniach(!!!) dostałam telefon źe nie są w stanie zrealizować mojego zamówienia bo nie mają 3 z 7 kolorów!!! Oywiście o bardzie nie było mowy.. W związku z tym poprosiłam o anulowanie mojego zamówienia to był czwartek. Ja w międzyczasie złożyłam zamówienie w innej drogerii i je dostałam a tydzień później dostałam paczkę z dc! Mają tam straszny burdel którego niestety nie ogarniają, a kontakt z nimi jest fatalny, może z samą dystrybucją poradziliby sobie lepiej:/
Zmieniają siedzibę i przenoszą magazyn, dlatego jest problem z dostępnością produktów.
lavonne jest offline Zgłoś do moderatora