Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-09, 19:22   #4185
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
hehe szalejesz

No właśnie ja mam jakiś taki "uraz" do tego ale faktycznie, oglądnęłam te z trójkątami i tam miodzio no właśnie, widuję też sporo mani z trójkątami odwrotnie czyli szersze na końcu i zawsze się dziwię czemu tak...


hehe a miało w ogóle nie być syrenkowe miło mi
nooooo jakoś tak wyszło

Też czasem się zastanawiam, bo trójkąty odwrotnie to wybitnie źle robią paznokciom.

Heheheh

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Claire's Cobalt. ja nie ogarniam.. wszystkie inne lakiery można stworzyć w kryjącej wersji, a wszelkie kobalty, błękity pruskie, itp. to chyba jakieś wyzwanie, bo ani razu się nie natknęłam na coś, co by kryło po dwóch, maksymalnie trzech warstwach..
oooo nie ja też go chyba mam... oczywiście nie używałam i jak nie kryje to raczej szybko go nie ruszę..

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Właśnie poza studiami i praktykami to nie mam szalonego doświadczenia gospodarstwo ogrodnicze i miesiąc w croppie szału raczej nie robią , a tu od dwóch miesięcy nic znaleźć nie mogę jak nie brak doświadczenia to że dojazd itp itd.. No i w świętym mieście poszukują głównie ludzi ze statusem studenta lub ucznia dla wyzysku, ofert na pełen etat bez tego prawie brak.
Złapałam wręcz doła, gdyż zawsze uczyłam się na najwyższych obrotach, bo przecież dzięki nauce można coś osiągnąć powtarzali.. Nawet na studiach mam średnią ponad 4,9. Teraz kończę licencjata i stoję w miejscu gdyż
perspektyw brak..
A myslałaś o stażu? Bo "dla wyzysku" to jeszcze na staże lubia brać, tylko jak sie ustawa zmieniła to teraz już sie nei znam na szczegółach. Pracodawca chyba dalej musi zapewnić po stażu co najmniej 3mieś zatrudnienia.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że te, które wymieniłaś są jaśniejsze od Claire's.. a mi zależy właśnie na takim odcieniu jak ma ten lakier.. byle był kryjący, bez podbijania bielą
Ja Wzięlam teraz Essie Style Cartel z kolei, ale to pewnie za ciemne?

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Mgiełka, chwal się co kupiłaś
Koooochana, a czego ja nie wzięłam
Cała kolekcję CC Poptastic nonowych pasteli, do tego kilka innych CC m.in Flamingo, New-Tral
Essie Style Cartel, Take It Outside, Partner In Crime, Perfect Coverup, Bachlorette Bash, ChG Meet Me Under The Stars, One Track Mind i ten Melt coś tam z kolekcji Twinkle do stemplowania
Nowe płytki z BPS, klasery na płytki, tasiemki i inne pierdoły
Kilka płytkek z MoYou... czytaj kilka = chyba z 9...
taaaaaaa a teraz tynk ze ścian do końca miesiąca, chociaż schudnę może

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
W sumie to 16 dni, bo już w czwartek zmyłam, spiłowałam i nałożyłam samą odżywkę
Najwięcej wytrzymałam 19 dni Chciałam miesiąc, ale stwierdziłam że życie jest za krótkie, żeby chodzić w niepomalowanych paznokciach
ooooooooooo to to.. zyciowa dewiza!!! Do pierwszego postu ją!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2015-06-09 o 19:24
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora