Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-09, 11:35   #2670
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny , czy gdzieś stacjonarnie kupię dobry pędzelek do rozcierania cieni, czy trzeba zamawiać internetowo? Jakie polecacie?
Ja mam z Pierre Rene pędzelek do rozcierania i bardzo go lubię, a chyba jest dostępny w drogerii Jasmin, czy tego rodzaju mniejszych sieciówkach. Chyba że chodzi Ci o ekologiczne, to może coś znajdziesz np. w Hebe. No i warto zerknąć w TBS, albo Sephorze.


Mam coraz większy problem z łupieżem i nie wiem czym jest on spowodowany, z nowości od jakiegoś czasu używam szamponu różanego Lavery na zmianę z szamponem Babydream, do tego odżywki z mango Sante, stawiam, że któryś z tych produktów robi mi kuku, ale nie potrafię sprecyzować, który konkretnie a jeśli nie one to może od ogrzewania i pogody W każdym razie problemy się nasilają z każdym dniem, odkąd używam tych kosmetyków i jest coraz gorzej, będę musiała prędko wrócić do szamponu Bioturm i czegoś jeszcze przeciwłupieżowego.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-03-09 o 11:36
Korah jest offline Zgłoś do moderatora