Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-02, 14:49   #325
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Czesc drogie Wizazanki


Tez wyciskam co tylko sie da na mojej buzi Jestem wsciekla na to ale nie umie sie powstrzymac. Owszem nie wyciskam w nieskonczonosc ale i tak zawsze znajde cos co musze usunac.

Biore diane 35 od pol roku, liczylam ze nie bede miec krost to sie oducze wyciskac, ale niestety i tak zawsze cos znajde i wycisne. Potem tego zaluje patrze na siebie i mowie "co Ty idiotko zrobilas patrz jak teraz wygladasz wiecej juz tego nie zrobisz" ale nastepnego dnia podejde do duzego lustra i jak tylko jest jakis choc maly zaskorniczek to go wyduszam. Potem w tym miejscu robi mi sie krosta i wiem ze wyciskanie nie doprowadzi do niczego dobrego ale nie umie sie powstrzymac.

Dokladnie jak wy nie chce mi sie nigdzie wychodzic z nikim spotykac, jakos tak powoli zamykam sie w sobie.

Chce przestac brac diane ale potem bedzie wysyp i wiem ze sobie nie poradze i zaczne wyciskac a to bedzie juz masakra.

Wstydze sie przyznac mojemu chlopakowi do tego, wiem ze on mnie nie zrozumie i pomysli ze jestem jakas glupia.
Ciezko mi z tym bo jestem sama.
Mam nadzieje ze jakos uda mi sie z tego wyjsc tylko ze niestety najblizsza osoba nie moze mi pomoc bo nawet nie ma o tym pojecia.

Trzymajcie sie cieplutko dziewczyny i zycze wam powodzenia.
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora