Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odeszla ode mnie, a wciąż szuka kontaktu..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-27, 12:50   #27
sandereq
Raczkowanie
 
Avatar sandereq
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Helmond (NL)
Wiadomości: 299
Dot.: Odeszla ode mnie, a wciąż szuka kontaktu..

Cytat:
Napisane przez luckystrike82 Pokaż wiadomość
Powiedziala mi ze nie kocha mnie jak mezczyzne, ze jej nie pociagam. w sumie na jedno wychodzi. ona po prostu od dawna traktowala mnie jak przyjaciela...Takiego mnie poznala...
stad chyba te jej wszystkie drobne niewinne czesto flirty z facetami...bo we mnie faceta dawno nie widziala...chyba nawet nigdy tez nie czulem ze mnie pożąda... moze troche na poczatku jak zawsze jest milo...

ona nie gra fair play, mylisz sie...
daje mi ciagle nadzieje...
my nie mozemy byc przyjaciolmi, nie ma przyjazni k/m gdy jedna osoba kocha i pożada...
Według mnie to ona chce przyjaźnić się z Tobą rozumiem, że dla Ciebie to trudne a nawet niemożliwe być blisko niej i nie oczekiwać nic więcej. Jak na razie nie możecie się przyjaźnić powinniście nawet dać sobie całkowity spokój tak na jakiś czas żeby poukładać sobie coś swojego bez drugiej osoby nie możecie być od siebie zależni jeśli chcesz się z tym uporać musisz jej powiedzieć o takiej jakby przerwie. Ehh rozstania są trudne..
__________________
"Nasze spojrzenia spotkały się na chwilę; jego złote oczy były tak niesamowicie głębokie, że wyobrażałam sobie, iż mogę w nich zobaczyć ścieżkę aż do samej jego duszy."
sandereq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując