Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowa fryzura:)
Wątek: Nowa fryzura:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-13, 13:51   #2
Klac18
Przyczajenie
 
Avatar Klac18
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Nowa fryzura:)

Niestety fryzury którą dodałas nie udalo mi się otworzyc... w kazdym razie, podobaja mi sie twoje obecne wlosy. Ale jesli chcesz zmiany to moge dac kilka propozycji.

Mowisz, ze chcesz grzywkę? Mysle, ze to dobry pomysł. Skoro masz gęste wlosy, to nie bedzie zadnego problemu. No, moze poza jednym. Jak widac, faluja ci się włosy... mam kolezanke, ktora ma tak samo, i po zrobieniu grzywki wykręcała jej sie w kazda strone. Tak wiec jezeli i u Ciebie by tak było, musialabys ją prostowac lub 'namaczac' wodą, i suszyc tak aby miala ona wygląd jaki tego oczekujesz... Bo pewnie jak wiesz, po nocy grzywka nie wygląda zbyt ładnie i dużo z nią roboty. Wiem to z wlasnego doswiadczenia, a ja mialam uproszczenie bo mam proste włosy. Tak wiec musialabys sie bardziej nameczyc nad swoim wygladem. Ale jesli masz czas i checi, to czemu nie

Masz gęste włosy. Mysle ze to bardzo duzy plus, i dzięki temu bedziesz mogla sobie je jakos ladnie wycieniowac. Stopniowe cieniowanie by ci pasowalo, tak mysle. jezeli nie wiem dokladnie o co mi chodzi to postaram ci się to wyjasnic.. Og gory bedziesz miala krotsze wlosy, potem stopniowo coraz dluzsze. z przodu mozesz sobie zostawic 2 wlosy, lub tes jakos ladnie przyciac zeby opadaly ci na twarz. Koncowki wystrzepic, zeby nie byly takie proste. Efekt jest fajny, zwlaszcza gdy zwiazuje sie wlosy w kucyk i krotsze wlosy z gory opadaja po pokach Podpytaj o to fryzjerkę. osobiscie uwazam ze pocieniowane wlosy maja lepszy efekt na prostych niz na zakreconych, ale ty masz tylko lekkie fale, wiec mysle ze byloby ci do twarzy;]

Mozesz wejsc tez na stronkę www.ikf.com.pl jest tam mnostwo fryzur, mysle ze cos dla siebie znajdziesz!
__________________
WE ARE A MESS
WE ARE FAILURES
AND WE LOVE IT




Maybe you should eat make up? You can try be pretty on the inside, bitch.
Klac18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując